Used for DPS-280AB-4A / 6C KSA-300S2 Power Supply 280W for POE Hard Disk Recorder PSU
★★★★★ 4.9 41 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by waxandwine.com
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 15
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
AdaptersApplication : DesktopModel Number : KSA-300S2Input Voltage : AC100-240VModular : Non-ModularOutput Voltage : +52V 4.6A
  • Adapters
Brand KVSYYKII
Model Name KVSYYKII
Unit Count 1.0 Count
Item Weight 50 Grams
Manufacturer KVSYYKII
Model Number KVSYYKII
Mfr Part Number KVSYYKII
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
4.9 out of 5
★★★★★
41 ratings | 17 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
89% (36)
4 stars
1% (0)
3 stars
0% (0)
2 stars
0% (0)
1 star
10% (4)